SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Doğa Dostu
Stratejiler.

Yaşadığımız bu kıymetli gezegenin sadece bize ait olmadığının bilincindeyiz. Doğa dostu stratejilerimizle, yarınlarımızı şekillendirirken doğayla uyum içinde bir yaklaşım sergiliyoruz. Bu benzersiz simbiyoz, hem çevremizle olan ilişkimizi korumak hem de gelecek nesillere daha yeşil ve sürdürülebilir bir dünya bırakmak için kritik öneme sahiptir. Her adımda, doğanın sesini dinliyor ve onunla birlikte hareket ediyoruz. 

project-list-tab-197 project-list-tab-197
welcome-stain welcome-stain
Gelecek için bir çok şey
yapıyoruz.
Doğanın bize sunduğu kıymetlerin farkındayız ve geleceği şekillendirirken bu değerleri koruma sorumluluğunu derinden hissediyoruz. Geleceği daha yeşil, sürdürülebilir ve yaşanabilir kılmak adına birçok adım atıyoruz. Doğa dostu stratejilerimiz ve yaklaşımlarımızla, hem bugünkü toplum için hem de yarının nesilleri için daha sağlıklı ve dengeli bir dünya yaratmayı hedefliyoruz.
sustainibility-1

Doğaya Saygı
Duyuyoruz

sustainibility-1

Projelerimizde geniş peyzaj alanlarına yer vererek, doğanın bize sunduğu güzellikleri koruma ve kucaklama taahhüdümüzü gösteriyoruz. 

Güneş
Panelleri

sustainibility-1

Güneşin sonsuz enerjisini yakalayan panellerimizle, doğadan aldığımızı doğaya geri verme ilkesiyle hareket ediyoruz. 

sustainibility-1
sustainibility-1

Yeşil Alan
Sulaması

sustainibility-1

Projelerimizde yer alan yağmur toplama mekanizmaları, peyzaj alanlarını sürdürülebilir bir şekilde sulamak için doğal kaynakları kullanır.Bu sistem hem su tasarrufu sağlar hem de çevre dostu bir yaklaşımı teşvik eder.

Sürdürebilir
Çözümler

sustainibility-1

Sürdürülebilir çözümlerimiz, yağmur toplama ve güneş panelleri ile enerji ve su tasarrufu sağlar. Bu yaklaşımlar, ekolojik dengeyi korurken, verimli bir çevre oluşturmayı amaçlar.

sustainibility-1
welcome-stain
Akıllı ve Duyarlı
Evler
Gayrimenkul sektöründe sürdürülebilirliği temel bir değer olarak benimseyen şirketimiz, sağlıklı yaşam alanlarının önemini vurgulamaktan gurur duyar
smart-home
Dünya Şehir Maltepe Projesi, enerji ve çevresel tasarımda liderlik anlamına gelen, çevre dostu bir bina sertifikasyon sistemi olan Leed Gümüş Sertifikası'na sahiptir. 1998 yılından bu yana uygulanan ve Amerikan Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED sertifikasyon sistemi, dünya genelinde kabul görmüştür." 
Sağlıklı Evler’ vizyonumuzu, çevre dostu malzemelerin kullanılması, yeşil alanların korunması ve çevre dostu enerji çözümleriyle hayata geçiriyoruz ve hem bugünün hem de yarının ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Sürdürülebilirliği işimizin merkezine koymaya devam ederek, daha temiz, daha sağlıklı ve daha yaşanabilir bir geleceğe katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
smart-home
Sosyal Sorumluluk Projelerini
Destekliyoruz.
Topluma olan sorumluluğumuzun bilincinde olarak, sosyal sorumluluk projelerini desteklemekteyiz. Bu projeler, toplumsal gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra, bireylerin ve toplulukların yaşamlarını iyileştirmeyi hedefler. Biz de bu misyona inanarak, sosyal sorumluluk projelerine olan desteğimizi sürdürüyor ve toplumun daha iyi bir yarın için birlikte çalışmasını teşvik ediyoruz. 
  • Dünya Şehir Ormanı

    Dünya Şehir olarak doğaya duyduğumuz saygı ve gelecek nesillere yeşil bir doğa mirası bırakma konusundaki hassasiyetlerimiz ve şirket çalışanlarımızın özenli katkısı ile Dünya Şehir ailesi olarak mevcut orman zenginliğimizin arttırılabilmesi için Dünya Şehir Ormanı Projesini Orman Genel Müdürlüğü İstanbul Bölge Müdürlüğünün desteği ile başlatmış bulunuyoruz.  

    Ormanların sadece yeni ağaçlar dikerek büyümesi ve korunmasının mümkün olmadığı şuuru ile “Yeşil Vatan” ın müdafaası için yine şirket personelimizin özverisi ve şirketimiz desteği ile Orman Genel Müdürlüğünün yürütmekte olduğu “Orman Yangını Gönüllüsü” eğitimlerine katılan çalışanlarımız, bu eğitimlerini tamamlayarak “Ogm Kimlik” ve “Ogm Kıyafetlerini” teslim almıştır.  7/24 orman yangınlarına müdahale edebilmek ve ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına sahada yardım edebilmek için sürekli hazır beklemekte, gelen yardım çağrıları sonrası ilgili alanda görev almaktadırlar.     

  • Dünya Şehir'den Doğa Koruma ve Orman Yangını Gönüllülüğüne
    Destek

    Dünya Şehir, çevre bilincini ve sürdürülebilir doğa mirasını desteklemek amacıyla inisiyatif alarak, Orman Genel Müdürlüğü ile iş birliği içinde yeşil alanların genişletilmesine katkı sağlamakta. Şirketin girişimleri, çalışanların 'Orman Yangını Gönüllüsü' eğitimleriyle güçleniyor, bu sayede yangın önleme ve müdahale konularında sahada etkin bir rol üstleniyorlar. Bu projeler, hem mevcut orman alanlarını korumaya hem de gelecek nesillere sağlıklı bir çevre bırakmaya yönelik önemli adımlar atıyor.