İNOVASYON
Geleceği yenilikçi
çözümlerle şekillendiriyoruz.

Teknoloji ve tasarımın mükemmel birleşimini göstermekten gurur duyuyoruz. Dairelerimize özel hazırladığımız sanal turlar sayesinde, potansiyel sakinlerimize ve ziyaretçilerimize, fiziksel olarak orada olmanın verdiği deneyimi sunma amacındayız. Bu sanal turlar, modern teknolojinin sağladığı olanaklarla, dairelerimizin estetik ve fonksiyonelliğini detaylı bir şekilde keşfetmenizi sağlar. İnovasyonla şekillenen bu deneyimi yaşamaya davetlisiniz.

project-list-tab-197
Sanal Tur
project-list-tab-197
İnovasyonun Gücüne
İnanıyoruz
Teknolojinin son sınırlarında gezinirken, yaşam alanlarınıza getirdiğimiz yeniliklerle geleneksel yaşam tarzınızı dönüştürmeyi hedefliyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarımız sayesinde, mekânlarınızı daha etkileyici, işlevsel ve konforlu hale getiriyoruz. Bu, sadece bir dokunuşla kontrol edebileceğiniz bir ortamın ya da fiziksel olarak orada olmadan mekânı keşfetmenizin mümkün olduğu bir deneyimin ötesinde. Bizim için inovasyon, daha iyi bir yaşam kalitesi ve sürdürülebilir bir geleceğin kapılarını açıyor.
Güvenli ve
enerji dostu
sustainibility-1
Evlerimizde barındırdığımız son teknoloji akıllı ev sistemleriyle, modern konforun ve güvenliğin sınırlarını zorluyoruz. Işıklarınızı tek bir dokunuşla kontrol ederek evinizdeki atmosferi dilediğiniz gibi şekillendirebilir, ayrıca fişte kalan ve enerji tüketen cihazlarınızı unuttuğunuzda bile, uzaktan enerjilerini keserek hem tasarruf sağlar hem de güvenliğinizi en üst seviyede tutabilirsiniz. Bu yenilikçi özellikler, sizlere sadece konfor değil, aynı zamanda gönül rahatlığı sunar.
sustainibility-1
sustainibility-1
En Yeni
Teknolojiler
sustainibility-1
En yeni teknolojik gelişmeleri yaşam alanlarınıza getiriyoruz. Artık akıllı telefonunuzla evinizin her köşesini kontrol edebilir, ışıklardan iklimlendirmeye kadar birçok fonksiyonu dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Bu sayede evinizde olmasanız bile konfor ve güvenliğinizden ödün vermezsiniz. Teknolojinin sunduğu bu benzersiz olanaklarla, yaşam standartlarınızı bir adım öteye taşıyın.
Akıllı Rezervasyon
Sistemleri
sustainibility-1
Akıllı ev sistemlerimiz sayesinde, ortak kullanım alanları olan havuz, spa, gym gibi mekânlara gitmeden evinizin konforunda rezervasyon yapabilirsiniz. Teknolojik olanaklarla, planlarınızı kolaylıkla gerçekleştirin ve bu alanlardan en verimli şekilde yararlanın.
sustainibility-1
welcome-stain
Akıllı ve Duyarlı
Evler
Gayrimenkul sektöründe sürdürülebilirliği temel bir değer olarak benimseyen şirketimiz, sağlıklı yaşam alanlarının önemini vurgulamaktan gurur duyar
smart-home
Dünya Şehir Maltepe Projesi, enerji ve çevresel tasarımda liderlik anlamına gelen, çevre dostu bir bina sertifikasyon sistemi olan Leed Gümüş Sertifikası'na sahiptir. 1998 yılından bu yana uygulanan ve Amerikan Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED sertifikasyon sistemi, dünya genelinde kabul görmüştür." 
Sağlıklı Evler’ vizyonumuzu, çevre dostu malzemelerin kullanılması, yeşil alanların korunması ve çevre dostu enerji çözümleriyle hayata geçiriyoruz ve hem bugünün hem de yarının ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Sürdürülebilirliği işimizin merkezine koymaya devam ederek, daha temiz, daha sağlıklı ve daha yaşanabilir bir geleceğe katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
smart-home